1 Ocak 2011 Cumartesi

İFW 2011 ' Şimdi -İstanbul- Moda 'Özlem Süer, Hakan Yıldırım, Ümit Ünal ve Bahar Korçan defile yapmazken Arzu Kaprol organizasyon alanı dışında bir performans gerçekleştirecek.Bahar Korçan'a neden defile yapmadığını sorduğumda eşinden ve kendisinden gelen cevap 'Nedeni çok..' oldu.Sanırım birkaç problem yaşanmış.
Lug von Siga (Gül Ağış) karma defilelerden soloya geçiş yaparken ,solo defile yapan Mehtap Elaidi, Gamze Saraçoğlu, Atıl Kutoğlu, Özgür Masur, Simay Bülbül, Özlem Kaya ve Günseli Türkay da solo defilelere devam edecekler.
Zeynep Tosun ve Zeynep Erdoğan'a erkek koleksiyonu ile Niyazi Erdoğan eşlik edecek. Genç tasarımcılar Karma 1 grubunda yer alıyor.Nej markası ile Nejla Güvenç, Tuvana Büyükçınar, Rana-Berna Canok kardeşler ise takı tasarımlarıyla tanıdığımız Deniz Kaprol ile birlikte Karma 2 defilesini gerçekleştirecek.
Bu sene podyumda ilk kez koleksiyonlarını göreceğimiz yeni isimler ise Aslı Güler, Janucha markası ile Jale Hürdoğan ve Erol Albayrak. Bu üç tasarımcı Karma 3 grubunda yer alıyor.

İFW 3-6 Şubat arasında Santralİstanbul'da gerçekleşecek.Moda dolu harika bir 3 gün bizleri bekliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder